Produkty/usługi dla firm OZE

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem pomp ciepła Krommler. Polski serwis i gwarancja. Split i mono (8-70kW). Sprawdź naszą ofertę - rabat dla użytkowników platformy.

Dedytkowany system CRM dla branży OZE. Od podstaw opracowany dla działów realizacji i sprzedaży fotowoltaiki i pomp ciepła. Oferta specjalna.

Jesteśmy częścią fundacji Na Prąd. Sprawdź jak możesz postawić pierwsze kroki lub rozwinąć swój biznes OZE w świecie elektromobilności. Działamy w branży EV od 2017 roku.

Wprowadź do swojej oferty innowacyjny produkt dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Poznaj inteligentne reduktory mocy obniżające koszty energii nawet do 38%.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem turbin wiatrowych Ventus Energia w Polsce. Polski producent, wysoka wydajność. Poznaj nowe potrzeby rynkowe i rozwiń swoją ofertę produktową. Sprawdź ceny.

Chcesz promować siebie/swoją firmę lub swój produkt/usługę na naszej platformie? Sprawdź co możemy Ci zaoferować.

Poszukujesz marketingu do swojej firmy który zna się na OZE, zna klienta docelowego, wie jak pozyskiwać kontakty do zainteresowanych? Nie szukaj na ślepo, skorzystaj z naszego doświadczenia.